WAKACYJNE TURNIEJE SIATKÓWKI PLAŻOWEJ – wyniki

kadr z meczu o I m. w kat. OPEN

w środku B. Piekarnik i A. Wróblewski- I m w kat.OPEN

W niedzielę 2 września udało się rozegrać tylko przedpołudniowy turniej w kategorii OPEN. Gry „trójek rodzinnych” i w kat. 35+ nie odbyły się z powodu zbyt dużego wiatru.

W finale turnieju OPEN, Bartosz Piekarnik i Artur Wróblewski z 10 Brygady Kawalerii Pancernej z Świętoszowa pokonali  2 : 0 (6, 13) kolegów z drużyny SOBIESKI Żagań – Patryka Bogdanowicza i Wojtka Czyżewskiego. Trzecie miejsce zajął mikst; Iwona i Tomasz z Wrocławia.

UWAGA ! Jeżeli pogoda pozwoli zapraszamy na kolejny TURNIEJ.  Plan gier; godz. 11:00 turniej OPEN, godz. 15:30 „trójki RODZINNE” (w składzie minimum 1 kobieta) a o 16:00 turniej „trójek 35+.

Miejsce; boiska do siatkówki, plaża przy CENTRUM KOORDYNACYJNYM RATOWNIKÓW (wejścia od. ul. Powstańców Śląskich lub Trentowskiego).

Zgłoszenia do turnieju – 15 minut przed rozpoczęciem gier lub tel.  537 500 889 (Mirosław Matusz).

………………………………………………………….

UWAGA !  PLANOWANY NA NIEDZIELĘ 26.08. TURNIEJ POŻEGNANIA WAKACJI – Z PRZYCZYN ORGANIZACYJNYCH ZOSTAŁ PRZEŁOŻONY NA NIEDZIELĘ 2 .09.18 R.  Przepraszamy.

najlepsze pary kat. OPEN

finał kat. OPEN

turniej „mixtów”; drugi i trzecia z prawej – Dominik i Kinga I miejsce

I – III m. w kat. „trójki 35+”

I miejsce – trójki 35+

trójki rodzinne

W sobotę i niedzielę 18/19 sierpnia rozegrane zostały turnieje finałowe cyklu – WAKACJE 2018 NA SPORTOWO.  Wyniki;

• turniej „trójek 35+” / 1 miejsce – Cezary, Jacek i Marcin  2. Jan, Andrzej i Henryk  3. Jacek , Jarek i Mirek
  • turniej „mixtów”  / 1 miejsce – Kinga i Dominik z Głogowa,  2. Alina i Andrzej z Łodzi,  3. Ilona i Witalij
  • turniej „trójek rodzinnych”  / 1 miejsce – Oksana, Witalij i Piotr z Warszawy,  2. Natalia, Tomasz i Jacek z Lublina,  3. Wiktoria, Martyna i Sławek
  • turniej dwójek w kat. OPEN  / 1 miejsce – Waldemar Kaczmarek i Wołodia Pełych,  2. Andrzej i Michał Jaroni,  3. Mateusz i Bartłomiej z Żyrzyna w woj. lubelskim

Łącznie w zawodach, wzięło udział 58 osób a najlepsze zespoły zostały nagrodzone okolicznościowymi pucharami.

W ostatnią niedzielę  sierpnia zapraszamy na TURNIEJ POŻEGNANIA WAKACJI.  Plan gier; godz. 11:00 turniej OPEN, godz. 15:30 „trójki RODZINNE” (w składzie minimum 1 kobieta) a o 16:00 turniej „trójek 35+.

UWAGA !!! TURNIEJ Z PRZYCZYN ORGANIZACYJNYCH ZOSTAŁ PRZEŁOŻONY NA NIEDZIELĘ 2 .09.

………………………………………………………………

Wyniki  z 12.08.

Kategoria OPEN;  finał o 1 miejsce / Mike i Leon Draski z Berlina – Igor i Emil Szymańscy z Wrocławia  15 : 9 / 15 : 11

o III miejsce /  Katerina Skoneczna / Krzysztof Żołnierek – Marcin Drupka / Radosław Pełka  13 : 15 / 15 : 10 / 15 : 11

najlepsze pary tur. OPEN

kadr z finału kat. OPEN

W turnieju wzięło udział 8 par.

…………………………………………………………..

Wyniki  z 5.08.

W turnieju OPEN zwyciężyli – Mateusz Bomba / Łukasz Nowakowski (obaj Ś-cie) pokonując w finale braci: Bartosza i Kajetana LACH z Żywca. III miejsce zajęli Bartosz Kukla z Jeleniej Góry i Tomasz Begierski z Poznania. W turnieju wzięło udział 11 duetów.

Turniej „trójek” w kategorii  35+ zakończył się wygraną mieszkańców Świnoujścia: Jana Adamskiego, Krzysztofa Nowaka i Mariusza Mikraszewicza. Kolejne miejsca zajęli; 2. Darek, Tomasz i Cezary („nasi”), 3. SOKOŁY,  4. ŻUBRY (obie pary – wczasowicze).

……………………………………………………………………..

W niedzielę 29.07. rozegrany został kolejny turniej w kategorii OPEN. W zawodach wzięło udział 9 par. W finale, Paweł Bigus z Lęborka (obecnie 8 FOW) i Karol Gajo ze Szczecina wygrali z duetem Arek Rauch i Mateusz Bomba (obaj Ś-cie) 2 : 0 (10, 10). W meczu o III miejsce, Mateusz Malewicz i Dominik Obst (obaj ze Szczecina) pokonali Waldemara Kaczmarka i Michała Jaroniego także 2 : 0 (11, 21).

najlepsi zawodnicy kat. OPEN

Wyniki  z 22 lipca;

najlepsze pary w kat. OPEN, od lewej; Paweł i Kasia (III m.), Daniel w zastępstwie p. Grzegorza Wanata, Michł Jaroni (I m.), Marcin Janiszewski, Grzegorz Kukla (II m)

trójki rodzinne 22.07. w środku rodzinka Górzyńskich z Płocka, z lewej Kawalec a z prawej Piechota.

najlepsi w kat.35+

W finale turnieju w kat OPEN, Grzegorz Wanat z Cieszyna i Michał Jaroni (Świnoujście) pokonali Grzegorza Kuklę i Marcina Janiszewskiego (Ś-cie)  2 : 1 (11, -17, 10).  W meczu o III miejsce para Katarzyna Skonieczna i Paweł Łubian ze Szczecina wygrali z Grzegorzem i Bartoszem Stec z Bielska Białej także 2 : 1 (19, 17, 8).

W turnieju „trójek rodzinnych” (w składzie minimum 1 kobieta) zwyciężyła rodzina ; Wiktoria, Andżelika, Beata i Hubert GÓRZYŃSCY z Płocka. W finale, płocczanie pokonali rodzinkę KAWALEC z Braunschwiegu (Niemcy) 21 : 16 . Kolejne miejsca zajęły;  3. PIECHOTA (Białobrzegi),  4. OKUPNIK (Poznań), 5. WYCIK  (Chorzów),  6. JAMROŻY  (Warszawa).

Turniej „trójek w kat. 35+”;  1. Jacek Caban, Krzysztof Nowak i Mariusz Mikraszewicz (Ś-cie),  2. Piotr Jerzak, Cezary Komsta i Adam Wycik ,  3.  ZEMIRTRANSPORT ze Szprotawy, 4.  Mariusz, Andy  i spółka (wczasowicze).

Ogółem w zawodach uczestniczyło udział ponad 50 osób.

………………………………………………….

W niedzielę 15 lipca rozegrany został tylko turniej w kategorii OPEN. W gronie ośmiu par tym razem najlepszymi okazali się mieszkańcy Świnoujścia zajmując trzy czołowe miejsca.  Po grach eliminacyjnych w dwóch grupach rozegrane zostały mecze półfinałowe i finały. Wyniki;  1/2 finału; Patryk Szczyrba / Roman Balcar – Arkadiusz Rauch / Mateusz Bomba 1 : 2 (17, -7, 12)  //   Andrzej i Michał Jaroni – Paulina i Waldemar Kaczmarek  2 : 0 (15, 17).

Finały: o I m.; Arkadiusz Rauch / Mateusz Bomba – Andrzej i Michał Jaroni  2 : 0 (17, 18)

o III m. ; Paulina i Waldemar Kaczmarek – Patryk Szczyrba / Roman Balcar  (Cieszyn / Ustronie)  2 : 0 (17, 20)

…………………………………………………………………

W drugą niedzielę lipca udało się wreszcie rozegrać wszystkie zaplanowane turnieje a nawet coś ponad to. Do turnieju głównego w kat. OPEN zgłosiło się 10 par. Zwyciężyła para szczecińsko – zgorzelecka: Piotr Augustyniak / Łukasz Mesjasz. W finale Piotr i Łukasz wygrali z duetem świnoujsko – oławskim: Martą Janiszewską i Grzegorzem Kuklą 21 : 12 / /21 : 17. Trzecie miejsce zajęli mieszkańcy Cieszyna i Ustronia Patryk Szczyrba i Roman Balcar.

W niedzielne popołudnie rywalizowały zespoły 3-osobowe w kat. „rodzinnej” oraz oldbojów (min. 35 lat) oraz dodatkowo pary mieszane tzw. „miksty”.

W trójkach rodzinnych zwyciężyła Pani Izabela z córką Sofią Ennasraoui  z Getyngi i Łukaszem z Łukowa przed rodzinkami DWOJAKOWSKICH z Rybnika, SKORUPA z Warszawy oraz BZDEK z Rzeszowa.

Turniej oldbojów wygrali świnoujścianie: panowie Jacek Caban, Krzysztof Nowak i Piotr Jeżak. Kolejne miejsca zajęli; 2. Mariusz, Cezary i Tomasz, 3. Piotr, Błażej i Tomek (wczasowicze), 4. Jan, Eugeniusz i Janusz (najstarszy zespół turnieju – łącznie 186 lat), 5. Darek, Marcin i Bogdan.

W turnieju par mieszanych rywalizowały 4 „siatkarskie” duety  . Wygrała para Agnieszka Brzostek i Łukasz Grot, przed Martą i Grzegorzem oraz Pauliną i Damianem.

Łącznie we wszystkich turniejach zagrało blisko 60 osób a najlepsi nagrodzeni zostali pucharami ufundowanymi przez OSiR „Wyspiarz”.

…………………………………………………..

W niedzielę 1 lipca, z zaplanowanych trzech turniejów siatkówki plażowej z okazji DNI MORZA, już raz przełożonych (z 23/24.06.), rozegrany został jeden – „trójki Old Boys”.     Z powodu zbyt silnego wiatru zabrakło chętnych do gry w kategoriach OPEN i „trójek rodzinnych”. Starsi panowie jednak nie zawiedli i pokazali że jednak można.

Do rywalizacji przystąpiły 4 zespoły. Po rundzie eliminacyjnej „każdy z każdym” , rozegrane zostały gry finałowe. W meczu o I miejsce panowie; Robert Walczak, Eugeniusz Japtok i Leszek Grabowski pokonali 21 : 14 / 21 : 18  trójkę: Jacek Caban, Jacek Maciejewski i Robert Dusza. W grze o III miejsce Jan Adamski (najstarszy uczestnik turnieju), Daniel Japtok i Krzysztof Nowak wygrali z wczasowiczami  21 : 15 i 21 : 16 .