WYNIKI TURNIEJÓW TENISA ZIEMNEGO dla dzieci i młodzieży (4 i 11.02.18 r.);
Kategoria ‘2005 i młodsi (11 zawodników, eliminacje w dwóch grupach);
Półfinał o miejsc I – IV; Piotrek Kowalski – Szymon Śnieć 11 : 8
Półfinał o miejsc I – IV; Karol Żardecki – Olek Japtok 8 : 11
Finały;
o I miejsce; Piotrek Kowalski – Olek Japtok 11 : 8
o III miejsce; Karol Żardecki – Szymon Śnieć 11 : 8
o V miejsce; Jacek Zaleski – Kuba Zygarlicki 9 : 11
o VII miejsce; Kuba Szymaszek – Tobiasz Zbyszewski 11 : 0 v/o
o IX miejsce; Pola Wiącek – Marcelina Król 11 : 8
Kategoria ‘2007 i młodsi (7 zawodników, każdy z każdym);
Tabela końcowa;
- Żardecki Karol 6 wygranych 70 : 49
- Zbyszewski Tobiasz 5 „ 66 : 41
- Kowalski Piotr 4 „ 64 : 47
- Japtok Aleksander 3 „ 63 : 49
- Śnieć Szymon 2 „ 49 : 62
- Sobczyk Grzegorz 1 „ 35 : 59
- Król Marcelina 0 „ 26 : 66
Kategoria ‘2003 i młodsi / młodsze (5 + 5 zawodników, każdy z każdym);
- Kurek Zuzanna 4 wygrane 4 : 0 sety
- Łuczak Ola 3 „ 3 : 1
- Łuczak Emilka 2 „ 2 : 2
- Zaręba Emilka 1 „ 1 : 3
- Sarzyńska Hania 0 „ 0 : 4
- Grygiel Błażej 4 wygrane 4 : 0
- Zygarlicki Kuba 2 „ 2 : 2 / 20 : 19 gemy
- Nowak Julian 2 „ 2 : 2 / 21 : 22
- Harkowski Eryk 2 „ 2 : 2 / 19 : 23
- Żardecki Karol 0 „ 0 : 4
Wyniki 1 Tygodnia;
W pierwszym tygodniu ferii zimowych, w hali sportowej OSiR „Wyspiarz” przy ul. Piłsudskiego rozegrane zostały trzy turnieje piłki nożnej dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych.
We wtorek w kategorii klas I i II zwyciężył zespół UKS 4 „Albatros” BORDOWI w składzie; Michał Wolanin, Dominik Jaworski – Wąż, Aleksander Korzeniewski , Michał Pajor i Marysia Felicjan. II miejsce zajęła AP „Baltica” POMARAŃCZOWI a III – drugi zespół „Albatrosa” FIOLETOWI . Królem strzelców został Oliwier Tumaszyk z AP BALTICA a najlepszym zawodnikiem Michał Pajor z UKS ALBATROS.
W środę grały klasy III i IV. Wygrał zespół AP „Baltica” NIEBIESCY w składzie; Kacper Jasiecki, Adam Jabczuga, Beniamin Wawrzonkiewicz, Szymon Olszar i Adam Grudzień. II miejsce zajęli zawodnicy GANGU ŚWIERZAKÓW a III – UKS „Albatros” BORDOWI. Królem strzelców w tej kategorii został Kacper Szmaja z GANGU a najlepszym zawodnikiem Kacper Jasiecki AP BALTICA.
W czwartek rywalizowały klasy V i VI. Najlepsi okazali się ponownie zawodnicy AP BALTICA w składzie; Kacper Kluczyński, Daniel Zamiara, Kacper Jasiecki, Eryk Sztamborski i Alan Bielawa przed NYGUSAMI Ahlbeck i FC Warszów. Królem strzleców został Daniel Zamiara a najlepszym zawodnikiem Oliwia Wolanin – oboje z AP BALTICA.
Łącznie w trzech turniejach wzięło udział 17 zespołów ( ponad 80 zawodników). Najlepsze zespoły i zawodnicy nagrodzeni zostali pucharami i statuetkami a wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze fundowane przez organizatora turnieju OSiR „Wyspiarz”.
TURNIEJ mini siatkówki „dwójki dziewcząt” (czw. 18.01.);
1 miejsce – Oliwia Wajs / Julia Węgrzycka
2. Marta turek / Eliza Mikołajczyk
3. Ksenia Reva / Laura Lsser
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO (pt. 19.01.);
1 miejsce – Szymon Pilip
2. Piotrek Włodarski
3. Milan Kadłubiec
Wyniki 2 Tygodnia;
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO – rocznik 2002 i młodsi (śr.24.01.);
1 miejsce – Jacek Wójcik (SP 3)
2. Grzegorz Frejnik
3. Marek Kuśnierek
TURNIEJ mini siatkówki „single dziewcząt” (czw. 25.01.);
1 miejsce – Oliwia Wajs
2. Julia Nagaba
3. Ksenia Reva
TURNIEJ koszykówki 3 x 3 (26.01.)
?
Pływalnia Kryta, ul. Żeromskiego 53 – bilet ulgowy dla dzieci i młodzieży szkolnej 4 zł/godz. w dniach 13.01 – 28.01.2018 r. w godz. 7:00 – 22:00
Załączniki:
Ferie zimowe 2018