Komunikaty


KLASYFIKACJA PUNKTOWA PO DWÓCH SERIACH ZAWODÓW

na dzień 09.12.2018 r.

 PRZEDSZKOLA

L.p IMIĘ I NAZWISKO ROK URODZENIA przedszkole 18.11

I

9.12.

II

 

III

 

IV

 

V

 

Suma punktów

 

miejsce

1 Emilia Łobożewicz 2012 p.10 30 28 58
2. Maja Moskwa 2012 Op/SP6 29 26 55
3. Adrianna Rybak 2012 p.5 Bajka 28 25 53
4. Maja Majewska 2012 p.3 27 27
5. Nadia Gajewska 2012 p.10 26 27 53
6. Hania Jelonek 2014 Kol.Świat 25 23 48
7. Alicja Gawryś 2013 p. 11 24 24
8. Natalia Puchalska 2012 Op/SP6 23 23
9. Marta Duszkiewicz 2014 Wiatraczek 22 22
10. Edyta Kowalczyk 2015 Nr 3 21 21 41
11. Jagna Jagieło 2012 Motylek 30 30
12. Helenka Grudzień 2013 Nr 3 29 29
13. Lena Masłowska 2013 Nr 5 24 24
14. Małgosia Salamonik 2016 Żłobek 22 22
15. Justyna Czyżyk 2015 Ne 5 20 20

  Chłopcy

L.p IMIĘ I NAZWISKO ROK URODZENIA SZKOŁA 18.11

I

9.12

II

 

III

 

IV

 

V

Suma punktów Miejsce
1 Michał Kaleta 2012 p.1 30 30 60
2. Kamil Majewski 2012 p.3 29 29 58
3. Michał Szepke 2012 p. Niemcy 28 27 55
4. Miłosz Białowąs 2012 Nr 5 27 24 51
5. Kacper Kasendra 2012 p. 3 26 26
6. Tymon Zieliński 2012 Op/SP6 25 25
7. Daniel Żukowski 2012 P 24 24
8. Olaf Cierpiał 2015 p.10 23 23
9. Marcel Litwin 2013 Zerówka Ładzin 22 22
10. Piotr Lewandowski 2015 P.3 21 21
11. Oliwier Łużny 2012 Nr 3 28 28
12. Szymon Nadratowski 2012 Nr 3 26 26
13. Filip Jagieło 2012 Motylek 25 25
14. Gabriel Bołuć 2012 O/SP6 23 23
15. Piotr Wolicki 2015 Nr 3 22 22

   Klasa I-II

L.p IMIĘ I NAZWISKO ROK URODZENIA SZKOŁA 18.11

I

9.12

II

 

III

 

IV

 

V

Suma punktów MIEJSCE
1 Martyna Stefaniak 2010 Sp 1 30 30 60
2. Olimpia Romanowska 2011 Sp 6 29 29
3. Karolina Kuckiewicz 2010 SP 6 28 29 57
4. Małgosia Błachnio 2010 SP 6 27 26 53
5. Natalia Nieckarz 2010 SP 6 26 27 53
6. Jagoda Lewandowska 2011 Sp 6 25 25 50
7. Jagna Szablewska 2011 SP 2 24 24
8. Julia Lisowska 2011 SP 4 23 23
9. Nikola Ginter 2010 SP 6 22 22
10. Hania Salamonik 2011 Sp 6 21 21
11. Julia Łoś 2011 Sp 6 20 20
12. Laura Maćkowiak 2011 SP 6 19 22 41
13. Lena Hałasek 2011 SP 6 18 18
14. Zuzia Bedzyk 2010 SP 6 17 17
15. Gracja Lizik 2010 SP 6 28 28
16. Hania Salamonik 2011 SP 6 24 24
17. Julia Nebesny 2011 SP 6 23 23

  

L.p IMIĘ I NAZWISKO ROK URODZENIA SZKOŁA 18.11.

I

9.12.

II

 

III

 

IV

 

V

Suma punktów MIEJSCE
1 Ignacy Jasiakiewicz 2010 SP1 30 30
2. Tymon Zapędowski 2011 SP 6 29 30 59
3. Bartosz Stawoś 2010 Sp 6 28 28
4. Piotr Szyszka 2010 SP 6 27 27
5. Jan Błysz 2010 SP 6 26 25 51
6. Dawid Skrzypiec 2011 SP 4 25 25
7. Radosław Majerski 2010 SP 1 24 28 52
8. Jakub Kasendra 2010 SP 6 23 26 49
9. Miłosz Czyżyk 2010 SP 6 22 22
10. Mikołaj Twardzik 2010 SP 6 21 21
11. Solowious Mykyta 2010 SP 6 20 20
12. Andrzej Karpiński 2010 SP 6 19 27 46
13. Dawid Błachnio 2010 SP 6 18 18
14. Piotr Tokarski 2010 SP 6 17 17
15. Ryszard Kmiecik 2010 SP 4 29 29

 Klasa III-IV

L.p IMIĘ I NAZWISKO ROK URODZENIA SZKOŁA 18.11

I

9.12

II

 

III

 

IV

 

V

Suma punktów MIEJSCE
1 Maria Wrębiakowska 2008 SP 6 30 30
2. Joanna Włodarczak 2008 SP 6 29 29
3. Alicja Nürnberg 2008 SP 6 28 28
4. Julia Kociołek 2008 SP 6 27 30 57
5. Gabriela Salamonik 2008 SP 6 26 29 55
6. Pola Miszel 2009 SP 6 25 23 48
7. Justyna Guzenda 2008 SP 2 24 28 52
8. Lena Szepke 2008 SP 1 23 26 49
9. Paulina Ratomska 2009 SP 4 22 22
10. Nadia Modrzyńska 2009 SP 6 21 21
11. Martyna Tałanda 2009 SP 6 20 27 47
12. Emilia Stalka 2008 SP 1 19 24 43
13. Natalia Koszykowska 2008 SP 1 18 25 43
14. Alicja Turlejska 2009 SP 6 17 17
15. Aina Drobotun 2008 SP 6 16 16
16. Emilia Kucharska 2008 SP 4 15 15
17. Malwina Dusza 2009 SP 4 14 14

   

L.p IMIĘ I NAZWISKO ROK URODZENIA SZKOŁA 18.11

I

9.12

II

 

III

 

IV

 

V

Suma punktów MIEJSCE
1 Franek Gralak 2008 SP 1 30 29 59
2. Szymon Pacholik 2009 SP 6 29 27 56
3. Dawid Michałowski 2008 SP 6 28 28
4. Rafał Kowalczyk 2009 SP 6 27 26 53
5. Gabriel Kasprzyk 2008 SP 6 26 20 46
6. Wiktor Jelonek 2009 SP 1 25 23 48
7. Olaf Zimek 2009 SP 1 24 24
8. Marcel Trydeński 2009 SP 6 23 22 45
9. Paweł Czyżyk 2008 SP 6 22 12 33
10. Maciej Ruciński 2008 SP 6 21 21 42
11. Kacper Wolicki 2009 SP 6 20 20
12. Kacper Osiński 2009 SP 6 19 19
13. Oliwier Białowąs 2009 SP 6 18 17 35
14. Kuba Byrski 2008 SP 6 17 17
15. Kacper Romejko 2008 SP 6 16 16
16 Dawid Żukowski 2008 SP 6 15 8 23
17. Olaf Marciniak 2009 Sp 6 14 14
18. Jakub Gałązka 2008 Sp 6 13 13
19. Arek Sprutta 2009 Sp 1 12 12
20. Kornel Skrzypek 2009 SP 4 11 11
21. Kamil Gajewski 2008 SP 1 10 10 20
22. Nazar Kohut 2008 SP 6 9 9
23. Maksymilian Czarnecki 2009 SP 6 8 8
24. Oliwier Marzec – Aleksandrowicz 2009 Sp 6 7 7
25. Mikołaj Majewski 2008 SP 4 30 30
26. Bartosz Litra 2008 SP 6 28 28
27. Adam Grudzień 2008 SP 6 25 25
28. Szymon Olszar 2008 SP 6 24 24
29. Tomasz Miezio 2008 SP 6 19 19
30. Mateusz Tomkowiak 2008 SP 6 18 18
31. Karol Zygadlewicz 2008 SP 6 16 16
32. Piotr Ceroń 2008 SP 6 15 15
33. Mateusz Nebesny 2008 SP 6 14 14
34. Jaś Mathews 2009 SP 6 13 13
35. Antoni Czarnowski 2008 SP 6 11 11
36. Bartosz Pietrzak 2009 SP 6 9 9
37. Kacper Sobiech 2008 SP 6 7 7
38. Michał Dydo 2008 SP 6 6 6
39. Patryk Bołuć 2008 SP 6 5 5

 Klasa V – VI

Dziewczęta

L.p IMIĘ I NAZWISKO ROK URODZENIA SZKOŁA 8.11

I

9.12

II

 

III

 

IV

 

V

Suma punktów MIEJSCE
1 Hanna Owczaruk 2007 SP 6 30 30
2. Katarzyna Dobek 2007 SP 6 29 29
3. Magda Karpińska 2006 SP 6 28 28
4. Agnieszka Demel 2007 SP 2 27 29 56
5. Maria Kolanek 2007 SP 6 26 26
6. Dominika Stefaniak 2006 SP 1 25 30 55
7. Wiktoria Gembka 2007 SP 6 24 24
8. Anna Korpysz 2007 SP 2 23 23
9. Nicola Sawicka 2007 SP 6 22 26 48
10. Wiktoria Zamiara 2006 SP 4 28 28
11. Weronika Kalinowska 2007 SP 6 27 27

Chłopcy 

L.p IMIĘ I NAZWISKO ROK URODZENIA SZKOŁA 8.11.

I

9.12

II

 

III

 

IV

 

V

Suma punktów MIEJSCE
1 Antek Jasiakiewicz 2007 SP 1 30 30
2. Oliwier Mrowca 2007 SP 6 29 29 58
3. Aleks Winger 2007 SP 6 28 30 58
4. Bartek Walkowiak 2007 SP 6 27 27
5. Wojtek Łukacz 2007 SP 6 26 28 54
6. Gracjan Szuliński 2007 SP 6 25 25
7. Piotr Szajek 2007 SP 6 24 24
8. Wiktor Skrzypiec 2007 SP 6 23 23
9. Jakub Kołodziejczyk 2007 SP 6 27 27

 Klasa VII-III i I G

Dziewczęta

L.p IMIĘ I NAZWISKO ROK URODZENIA SZKOŁA 8.11.

I

9.12.

II

 

III

 

IV

 

V

Suma punktów MIEJSCE
1. Amelia Arczewska 2005 SP 6 30       30  
2. Weronika Szulińska 2004 SP 6 29       29  
3. Izabela Bedzyk 2004 SP 6 28       28  
4. Kaja Karasek 2005 SP 6 27       27  
5. Wiktoria Trzeba 2004 SP 4 26       26  

 Chłopcy

L.p IMIĘ I NAZWISKO ROK URODZENIA SZKOŁA 8.11

I

9.12

II

 

III

 

IV

 

V

Suma punktów MIEJSCE
1. Błażej Grygiel 2005 SP 6 30       30  
2. Arkadiusz Murawski 2005 SP 1 29 28       57  
3. Mateusz Kula 2003 SP 46 30       30  
4. Kacper Reut 2003 SP 1 29       29  

 Klasa I-III szkoła ponadgimnazjalna

L.p IMIĘ I NAZWISKO ROK URODZENIA SZKOŁA 8.11.

I

9.12.

II

 

III

 

IV

 

V

Suma punktów MIEJSCE
1. Julia Kula 2002 LO Mieszko 30 30       60  

  Bieg Open K – klasyfikacja kobiet

L.dz. Imię i nazwisko 8.11.

I

9.12.

II

 

III

 

IV

 

V

 

VI

Suma punktów Miejsce
1. Dominika Duszkiewicz 30         30  
2. Monika Murawska 29 29         58  
3. Renata Włodarczak 28         28  
4. Joanna Grudzień 27 27         54  
5. Edyta Gąsecka 26         26  
6. Joanna Zając 30         30  
7. Joanna Lenkiewicz 28         28  
8. Karolina Karpińska 26         26  

 Bieg Open M – klasyfikacja mężczyzn

l.dz. Imię i nazwisko 8.11

I

9.12.

II

 

III

 

IV

 

V

Suma punktów Miejsce
1. Michał Brzozowski 30       30  
2. Sylwester Swędrowski 29       29  
3. Mikołaj Antkowiak 28         28  
3. Robert Derda 27 30       57  
5. Piotr Maćkowiak 26 28       54  
6. Paweł Kaleta 25         25  
7. Robert Zapędowski 24 26       50  
8. Błażej Filipowicz 23         23  
9. Marcin Kowalczyk 29       29  
10. Daniel Zabielski 27       27  
11. Andrzej Skrzypiec 25       25  

  


 


Komunikat  końcowy z II edycji Świnoujskiej Ligi Biegowej z Wyspiarzem – 09 grudnia 2018 r.

PRZEDSZKOLA

Dziewczęta

L.p IMIĘ I NAZWISKO ROK URODZENIA przedszkole MIEJSCE
1 Jagna Jagieło 2012   Motylek I
2. Helenka Grudzień 2013 Nr 3 2
3. Emilka Łobożewicz 2012 Nr 10 3
4. Nadia Gajewska 2012 Nr 10 4
5. Maja Moskwa 2012 O/SP 6 5
6. Adrianna Rybak 2012 Nr 5 6
7. Lena Masłowska 2013 Nr 5 7
8. Hania Jelonek 2014 Nr 10 8
9. Małgosia Salamonik 2016 żłobek 9
10. Edytka Kowalczyk 2015 Nr 3 10
11. Justyna Czyżyk 2015 Nr 5 11

 

Chłopcy

L.p IMIĘ I NAZWISKO ROK URODZENIA przedszkole MIEJSCE
1 Michał Kaleta 2012 Nr 10 I
2. Kamil Majewski 2012 Nr 3 2
3. Oliwier Łużny 2012 Nr 3 3
4. Michał Szepke 2012 Ahlbeck 4
5. Szymon Nadratowski 2012 Nr 3 5
6. Filip Jagieło 2012 Motylek 6
7. Miłosz Białowąs 2012 Nr 5 7
8. Gabriel Bołuć 2012 O/SP6 8
9. Piotr Wolicki 2015 Nr 3 9

 

Klasa I-II

Dziewczęta

L.p IMIĘ I NAZWISKO ROK URODZENIA Szkoła MIEJSCE
1 Martyna Stefaniak 2010 SP 1 I
2. Karolina Kuckiewicz 2010 SP 6 2
3. Gracja Lizik 2010 SP 6 3
4. Natalia Nieckarz 2010 SP 6 4
5. Małgosia Błachnio 2010 SP 6 5
6. Jagoda Lewendowska 2011 SP 6 6
7. Hanna Salamonik 2011 SP 6 7
8. Julia Nebesny 2011 SP 6 8
9. Laura Maćkowiak 2011 SP 6 9

 

Chłopcy

L.p IMIĘ I NAZWISKO ROK URODZENIA szkoła MIEJSCE
1 Tymon Zapędowski 2011 SP 6 I
2. Ryszard Kmiecik 2010 SP 4 2
3. Radosław Majerski 2010 SP 1 3
4. Andrzej Karpiński 2010 SP 6 4
5. Jakub Kasendra 2010 SP 6 5
6. Jan Błysz 2010 SP 6 6

 

Klasa III-IV

Dziewczęta

L.p IMIĘ I NAZWISKO ROK URODZENIA szkoła MIEJSCE
1 Julia Kociołek 2008 SP 6 I
2. Gabriela Salamonik 2008 SP 6 2
3. Justyna Guzenda 2008 SP 2 3
4. Martyna Tałanda 2009 SP 6 4
5. Lena Szepke 2008 SP 1 5
6. Natalia Koszykowska 2008 SP1 6
7. Emilka Stalka 2008 SP1 7
8. Pola Miszel 2009 SP 6 8

 

Chłopcy

L.p IMIĘ I NAZWISKO ROK URODZENIA szkoła MIEJSCE
1 Mikołaj Majewski 2008 SP 4 I
2. Franek Gralak 2008 SP 1 2
3. Bartosz Litra 2008 SP 6 3
4. Szymon Pacholik 2009 SP 6 4
5. Rafał Kowalczyk 2009 SP 6 5
6. Adam Grudzień 2008 SP 6 6
7. Szymon Olszar 2008 SP 6 7
8. Wiktor Jelonek 2009 SP 1 8
9. Marcel Trydeński 2009 SP 6 9
10. Maciej Ruciński 2008 SP 6 10
11. Gabriel Kasprzyk 2008 SP 6 11
12. Tomasz Miezio 2008 SP 6 12
13. Mateusz Tomkowiak 2008 SP 6 13
14. Oliwier Białowąs 2009 SP 6 14
15. Karol Zygadlewicz 2008 SP 6 15
16. Piotr Ceroń 2008 SP 6 16
17 Mateusz Nebesny 2008 SP 6 17
18. Jaś Mathews 2009 SP 6 18
19. Paweł Czyżyk 2008 SP 6 19
20. Antoni Czarnowski 2008 SP 6 20
21. Kamil Gajewski 2008 SP 1 21
22. Bartosz Pietrzak 2009 SP 6 22
23 Dawid Żukowski 2008 SP 6 23
24. Kacper Sobiech 2008 SP 6 24
25. Michał Dydo 2008 SP 6 25
26. Patryk Bołuć 2008 SP 6 26

 

Klasa V – VI

Dziewczęta

L.p IMIĘ I NAZWISKO ROK URODZENIA szkoła MIEJSCE
1 Dominika Stefaniak 2006 SP 1 I
2. Agnieszka Demel 2007 SP 2 2
3. Wiktoria Zamiara 2006 Sp 4 3
4. Weronika Kalinowska 2007 SP 6 4
5. Nikola Sawicka 2007 Sp 6 5

 

Chłopcy

L.p IMIĘ I NAZWISKO ROK URODZENIA szkoła MIEJSCE
1 Aleks Winger 2007 SP 6 I
2. Oliwier Mrowca 2007 SP 6 2
3. Wojtek Łukacz 2007 SP 6 3
4. Jakub Kołodziejczyk 2007 SP 6 4

 

Klasa VII-III i I G

Chłopcy

L.p IMIĘ I NAZWISKO ROK URODZENIA szkoła MIEJSCE
1 Mateusz Kula 2003 Gim. 46 Szczecin I
2. Kacper Reut 2003 SP 1 2
3. Arkadiusz Murawski 2005 SP 1 3

  

Klasa I-III szkoła ponadgimnazjalna

L.p IMIĘ I NAZWISKO ROK URODZENIA szkoła MIEJSCE
1 Julia Kula 2002 LO I

 

 Bieg Open

L.p. Imię i nazwisko Miejsce
1. Robert Derda 1
2. Marcin Kowalczyk 2
3. Piotr Maćkowiak 3
4. Daniel Zabielski 4
5. Joanna Zając 5
6. Robert Zapędowski 6
7. Monika Murawska 7
8. Andrzej Skrzypiec 8
9. Joanna Lenkiewicz 9
10. Joanna Grudzień 10
11. Karolina Karpińska 11

  Bieg Open K – klasyfikacja kobiet

L.p. Imię i nazwisko Miejsce
1. Joanna Zając 1
2. Monika Murawska 2
3. Joanna Lenkiewicz 3
4. Joanna Grudzień 4
5. Karolina Karpińska 5

 

Bieg Open M – klasyfikacja mężczyzn

L.p. Imię i nazwisko Miejsce
1. Robert Derda 1
2. Marcin Kowalczyk 2
3. Piotr Maćkowiak 3
4. Daniel Zabielski 4
5. Robert Zapędowski 5
6. Andrzej Skrzypiec 6

 


Komunikat końcowy I LigaBiegowa 18.11.2018 r.