Mikołajki na sportowo na obiektach Ośrodka

W niedzielę 2 grudnia na boisku im. Tadeusza Kaczmarka przy ul. Białoruskiej rozegrany został Mini Turniej Piłki Nożnej dla młodzieży drużyn 5 osobowych zorganizowany przez OSiR „Wyspiarz” z okazji „Mikołajek na sportowo”. W turnieju wzięło udział 8 zespołów, mecze  rozegrano w dwóch grupach. Zwyciężył zespół w składzie; Liam Maćkowski, Miłosz Szypulski, Grzegorz Garczyński, Hubert Fabiszewski, Marcin Hapeńczuk i Dawid Adamski. Ogółem w turnieju  i spotkaniu z Mikołajem uczestniczyło ponad 50 zawodników. Po zakończeniu rywalizacji każdy uczestnik otrzymał słodki upominek oraz czapkę św. Mikołaja. Zwycięska drużyna otrzymała zaproszenia do kina ufundowane przez Cinema 3D.W sobotę 15 grudnia w Hali Sportowej OSiR „Wyspiarz” rozegrany został Mikołajkowo – świąteczny turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży. Ogółem w turnieju udział brało około 20 zawodniczek i zawodników. Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach zostali uhonorowani pucharami oraz biletami do kina Cinema 3D, ponadto wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze, upominki oraz zaproszenie na deser w lodziarni Grycan.

W kategorii dziewcząt – rocznik 2006 i młodsze; 1. Wiktoria Bugała z SP 2/ 2. Martyna Nikodemiak  z SP 2/ 3. Aleksandra Majer SP 2

W kategorii chłopców – rocznik 2006 i młodsi; 1. Aleksander Drajewicz  z SP 1/ 2. Oskar Ziółkowski  SP 2/ 3. Grzegorz Frejnik   SP 6

W kategorii młodzież OPEN; 1. Kamil Wawrzycki,/ 2. Adam Wawrzycki,/ 3.  Jacek Wójcik

Również w sobotę w Hali Tenisowej po raz kolejny dla najmłodszych adeptów tenisa zorganizowano „Talentiadę Tenisową” i spotkanie z Mikołajem. Ogółem w zajęciach sportowo-rekreacyjnych wzięło udział 18 osób. Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary, statuetki oraz bilety do kina Cinema 3D, a wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, słodycze, upominki i zaproszenie na deser w lodziarni Grycan .

W kategorii dziewcząt zwyciężyła Julka Makieła. Kolejne miejsca zajęły: 2.Karolina Żardecka, 3. Asia Włodarczyk.

W kategorii chłopców zwyciężył Olek Grajewicz. Kolejne miejsca zajęli: 2. Karol Żardecki, 3. Michał Kontowski.

W środę 19 grudnia na Pływalni Krytej podczas „Mikołajek na sportowo” ponad 30-tka dzieci uczestniczyła w wodnych grach i zabawach. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze