MIKOŁAJKOWY turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży o Puchar Dyrektora OSiR „Wyspiarz” w Świnoujściu

W sobotę 16 grudnia rozegrana została druga część turnieju. Jako pierwsi na parkiecie hali SP 2 na Warszowie pojawili się chłopcy  z roczników 2007/2008 a od godz. 14:00 z rocznika 2009 i młodszych. Podobnie jak przed tygodniem, rozgrywki miały charakter towarzyski tzn. wszystkie drużyny i zawodnicy otrzymały takie same puchary i nagrody a wynik nie był najważniejszym celem tej rywalizacji.

Wyróżnienia indywidualne ;

  • w kat. 2007-08  „królem strzelców” został – Kacper JASIECKI 7 bramek  a najlepszym bramkarzem Adam JABCZUGA (-1) obaj z Akademii Piłkarskiej  BALTICA
  • w kat 2009 i młodszych „królem strzelców” został – Mateusz BOCHNA  5 bramek  a najlepszym bramkarzem Konrad SOMSKI (-1) obaj z FALI Międzyzdroje

W obu kategoriach zagrało 15 zespołów (7 + 8), łącznie ponad 130 zawodników.

10 grudnia w hali sportowej SP nr 2 przy ul. Norweskiej (Warszów) rozegrana została pierwsza część MIKOŁAJKOWEGO turnieju piłki nożnej dla dzieci i młodzieży o Puchar Dyrektora OSiR „Wyspiarz”. Program turnieju przewiduje rozgrywki w 4 kategoriach wiekowych i ma charakter towarzyski tzn. wszystkie drużyny i zawodnicy otrzymają takie same puchary i nagrody a wynik nie jest najważniejszym celem tej rywalizacji.

W niedzielne przedpołudnie w zawodach wzięło udział 6 zespołów z roczników 2005/2006 a popołudniu pięć drużyn z rocznika 2003 i młodszych. W obu kategoriach uczestniczyły 3 zespoły Akademii Piłkarskiej BALTICA prowadzone przez Marcina Adamskiego, 2 zespoły MKS „Flota” – trenerzy Darek Cader i Piotr Polarczyk, także po 2 zespoły UKS 4 Albatros – Wojciecha Kramarza i UKS „Prawobrzeże” – z Geradem Białkiem oraz Akademia Piłkarska REISA – z Michałem Protasewiczem i FALA Międzyzdroje – Janem Rączewskim.

W obu kategoriach przyznane zostały także wyróżnienia indywidualne dla najlepszych strzelców i bramkarzy. W kat. 2005/2006, królem strzelców został Daniel ZAMIARA z AP BALTICA a najlepszym bramkarzem uznany został Paweł Bilski z MKS Flota. Jednak zgodnie z regulaminem, równorzędna nagroda trafi także – przeprosinami od Organizatora do rąk Kacpra KLUCZYŃSKIEGO (AP BALTICA) za najmniej straconych bramek (zero) w całym turnieju.

W kat. 2003 i młodszych, najwięcej bramek strzelił Olaf Wojtkiewicz a najmniej przepuścił Wiktor Zaleski obaj z AP BALTICA.

Regulamin imprezy