Mikołajkowy Turniej Tenisa Ziemnego dla dzieci i młodzieży o Puchar Dyrektora OSiR „Wyspiarz” w Świnoujściu

uczestnicy talentiady

nagrody

13-14 lat ; od lewek J. Kurek, E. Harkowski, K. Zygarlicki, I. Zaleski

kat. 15-16 lat od lewej; Charlotte Klein, Błażej Grygiel, Błażej Bigos

jedna z konkurencji talentiady

rzut piłą. lek.

W sobotę i niedzielę 2-3 grudnia w hali tenisowej rozegrany został Mikołajkowy Turniej Tenisa Ziemnego dla dzieci i młodzieży o Puchar Dyrektora OSiR „Wyspiarz” w Świnoujściu.

Impreza rozpoczęła się „Talentiadą tenisową” dla najmłodszych adeptów tenisa.

W kategorii do 8 lat, najszybciej biegała, najrówniej rzucała i skakała – Oliwka ŚNIEĆ (2 x 1 miejsce, 1 x 2, 1 x 3 i 1 x 4). Kolejne miejsca zajęli; 2. Vivien ZAWALLA z Bansin, 3. Maks ZBYSZEWSKI, 4. Paulina NATORSKA, 5. Pauline RUPPRECHT (Bansin).

W kategorii 9- 10 lat, zwyciężył Karol ŻARDECKI. Na kolejnych miejscach uplasowali się; 2. Piotrk KOWALSKI, 3. Olek JAPTOK, 4. Karolina ŻARDECKA, 5. Julka MAKIEŁA .

Wyniki turnieju;
do 10 lat (dziewczęta i chłopcy razem) ; 1. Karol ŻARDECKI (finał: 14 : 12) 2.  Olek JAPTOK , 3. Tobiasz ZBYSZEWSKI
11-12 lat (dziewczęta i chłopcy razem)  ; 1. Jakub KUREK  (finał: 11 : 6)  2. Karol ŻARDECKI   3.  Olek JAPTOK
13-14 lat (dziewczęta ) ; 1. Zuzanna KUREK (w decydującym meczu 6 : 2),  2. Aleksandra ŁUCZAK,  3. Emilia ZARĘBA

13-14 lat (chłopcy ) ; 1. Jakub KUREK (w decydującym meczu 7 : 6),  2. Kuba ZYGARLICKI,  3. Eryk HARKOWSKI

15-16 lat  ; 1. Błażej GRYGIEL (w decydującym meczu 6 : 4),  2.Charlotte KLEIN,  3. Błażej BIGOS

Ogółem w turnieju oraz zajęciach sportowo-rekreacyjnych i spotkaniu z MIKOŁAJEM uczestniczyło ponad 50 zawodników i zawodniczek. Po zakończeniu rywalizacji w każdej kategorii, najlepsi zawodnicy otrzymali puchary a wszyscy uczestnicy statuetki i słodkie upominki!