Leszek Fogt  (z prawej) i zdobyte trofea

Leszek Fogt (z prawej) i zdobyte trofea

zespół BAJER - II miejsce w kat. OPEN

zespół BAJER – II miejsce w kat. OPEN

W sobotę 12 lipca rozegrana została XXX edycja PUCHARU LATA w piłce nożnej drużyn 8-osobowych w kategorii OPEN.

Zwyciężył po raz drugi z rzędu a 6 w historii, zespół Braci FOGT z ich rodzinnej Piły. W finale, FOGT TEAM pokonał BAJER  rzutami karnymi 5 : 4.  W regulaminowym czasie było 2 : 2.   Trzecie miejsce zajął zespół YOUNG BOYS po wygranej 4 : 0 z drużyną „BYLE POGRAĆ…”.

Królem strzelców został Radek Welka, najlepszym bramkarzem Sebastian Podhorodecki (obaj Young Boys) a najlepszym zawodnikiem uznany został Wojtek Wypusz z ekipy Fogt Team.

W turnieju wzięło udział 9 drużyn a największą niespodzianką było wyeliminowanie w fazie grupowej 3-krotnego zwycięzcy – zespół NIE MA LESZCZA.

Druga część PUCHARU LATA, XXII memoriał im. Romana Barczyka – turnieje zespołów OLD BOYS w kategoriach 35+  i  45+  z udziałem  14 zaproszonych zespołów rozegrana zostanie w sobotę 26 lipca. Wszystkich sympatyków piłki nożnej serdecznie zapraszamy.