Relacja z Extreme Cup Świnoujście vol. V

W minioną sobotę na skatepark przy ul. Matejki 17A w Świnoujściu odbyła się już piąta zawodów  Edycja Extreme Cup Świnoujście. Zawody zostały przeprowadzone w trzech kategoriach: hulajnoga, BMX i deskorolka.

Poniżej oficjalne wyniki czwartej edycji zawodów Extreme Cup Świnoujście:

Hulajnoga:

 1. Maksymilian Rybacki
 2. Cezary Bajorski
 3. Marcel Przytuła

Rower:

High BunnyHop

 1. Krystian Koniecko
 2. Sebastian Szymański
 3. Mateusz Rejman

BestTrick FunBox

 1. Sebastian Szymański
 2. Krystian Koniecko
 3. Mateusz Rejman

Deskorolka:

High Ollie

 1. Tomasz Barbarski
 2. Adam Ulman
 3. Franciszek Dyrda

BestTrick FunBox

 1. Tomasz Barbarski
 2. Franciszek Dyrda
 3. Filip Jarczuk

BestTrick Rurka

 1. Franciszek Dyrda
 2. Adam Ulman
 3. Filip Jarczuk

Fish Slalom:

 1. Franciszek Dyrda
 2. Filip Jurczak
 3. Szymon Adrianowski

Oczywiście całe przedsięwzięcie nie mogłoby się odbyć bez ogromnego zaangażowania organizatorów Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” w Świnoujściu oraz Stowarzyszenia Sportowego SWITCH. Na koniec, jeszcze raz wielka piona dla Wszystkich zawodników, widzów, organizatorów i sponsorów – do zobaczenia  na kolejnej edycji Extreme Cup Świnoujście!

Relację Video z Piątej Edycji Extreme Cup Świnoujście

Extreme Cup Świnoujście vol. V

W Minioną sobotę na skatepark w Świnoujściu odbyła się już "Piąta Edycja Extreme Cup Świnoujście". #ExtremeCupSwinoujscie to jedyna cykliczna #Skate impreza w Świnoujściu, która aktywizuje i integruje lokalną społeczność po przez sport. Wśród zawodników prócz ogromnej ilości lokalnej młodzieży pojawiły się osoby ze Szczecin, Polic, Międzyzdrojów oraz Stargardu.Dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie 💥👏🏻Mamy nadzieje, że zobaczymy się już niebawem ponownie 😉Impreza nie odbyła się bez działań OSiR Wyspiarz 😎Wielkie podziękowania dla wszystkich Naszych sponsorów 🤙🏻✅ Fish Skateboards✅ Dakine Polska✅ AveBmx✅ Sklep Surf&skate "La Playa"✅ Akademia DeskorolkiWyniki Zawodów:Deskorolka:High Ollie1. Tomasz Barbarski2. Adam Ulman3. Franciszek DyrdaBestTrick FunBox1. Tomasz Barbarski2. Franciszek Dyrda3. Filip JarczukBestTrick Rurka1. Franciszek Dyrda2. Adam Ulman3. Filip JarczukFish Slalom:1. Franciszek Dyrda2. Filip Jurczak3. Szymon AdrianowskiHulajnoga:1. Maksymilian Rybacki2. Cezary Bajorski3. Marcel PrzytułaRower:High BunnyHop1. Krystian Koniecko2. Sebastian Szymański3. Mateusz RejmanBestTrick FunBox1. Sebastian Szymański2. Krystian Koniecko3. Mateusz RejmanKamera: Sebastian Stenka ProductionEdit: Adrian Smardz / AAF#Swinoujscie #PomorzeZachodnie #Sport

Gepostet von Stowarzyszenie Sportowe Switch am Dienstag, 11. Juni 2019