Turniej „OTWARCIA SEZONU” w tenisie stołowym

W dniach 25/26.09. w hali sportowej OSiR „Wyspiarz” rozegrany został turniej „Otwarcia sezonu” w tenisie stołowym. Celem turnieju było lepsze przygotowanie się uczestników rozgrywek Rekreacyjnej Ligi Tenisa Stołowego do nowego sezonu, po przerwie wakacyjnej. W zawodach wzięło udział blisko 30 zawodników.

W finale turnieju głównego (kat. OPEN, 16 grających systemem „do dwóch przegranych),  Dariusz DĘBAL (pierwszy start Pana Darka po ponad 15-letniej przerwie) pokonał Pawła Saka  3 : 0 (6, 8, 8).  W „małym finale” (o III miejsce), Kamil Wawrzycki wygrał Anną Migacz  3 : 0.  Dużo pozytywnej energii i emocji do męskiej rywalizacji wniosła Pani Anna – przed blisko 15 laty jedna ze zdolniejszych zawodniczek UKS „Chrobry” Międzyzdroje.

W kategorii 50+ (rocznik 1970 i starsi, 6 grających systemem „każdy z każdym),  zwyciężył Artur Kruszyna wygrywając w decydującej grze  z Tadeuszem Jakubowiakiem  3 : 2 broniąc w 4 i 5 secie kilku meczboli.  Trzecie miejsce zajęła Katarzyna Mieroszewska – wielkie brawa dla popularnej Pani KASI.

Grę deblową wygrali Mirosław Weremiuk /K. Wawrzycki przed duetami: D. Dębal/ P. Sak oraz J. Wójcik / D. Radziszewski.

W turnieju młodzieży rocznik 2008 i młodsi wygrał Kacper Rębek z Wapnicy przed Dariną Pavelko i Hanią Romanii.

Informujemy,  że w drugim tygodniu września rozpoczęły się już zajęcia sekcji tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży. Treningi odbywają się w środy  w godz. 15:15 – 17:15 oraz soboty w godz. 12:00 – 15:00 (prowadzący – Mirosław Weremiuk).

W połowie października planowany jest start kolejnej edycji rozgrywek REKREACYJNEJ LIGI TENISA STOŁOWEGO. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy. Więcej informacji pod nr. tel. 537 500 889 (Mirosław Matusz) lub 608 473 659 (Mirosław Weremiuk) lub bezpośrednio w hali sportowej przy ul. Piłsudskiego 9 (wejście boczne od ul. Hołdu Pruskiego).