TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO dla dzieci i młodzieży z okazji DNIA DZIECKA

W sobotę 8 czerwca, w hali sportowej OSiR „Wyspiarz” rozegrany został turniej tenisa stołowego zorganizowany przez Ośrodek z okazji Dnia Dziecka oraz na zakończenie sezonu halowego 2018/19.

W grupie najmłodszej rocznik 2009 i młodsze, rywalizowały cztery bardzo utalentowane dziewczynki. Ich rywalizacja była bardzo wyrównana i emocjonująca. Minimalnie lepsza (decydował stosunek setów) okazała się Jagoda Sokołowska przed Zosią Kochanek (obie z UKS Międzyzdroje) i Martynką Falkowską z Kamienia Pomorskiego oraz Dorotką Wojciechowską ze Świnoujścia.

W grupie średniej – rocznik 2006,  zwyciężyła Oliwia Osińska przed Agatą Ogińską (obie z UKS Międzyzdroje) oraz Martyną Wojciechowską (Świnoujście). W grupie chłopców (tylko miejscowa obsada), najlepszy okazał się Olek Drajewicz z SP 6 przed Oskarem Ziółkowskim i Danielem Kalickim obaj z SP 2.

W najstarszej grupie ‚2002 i młodsi (tylko chłopcy),wygrał – Daniel  Radziszewski przed Jackiem Wójcikiem i Kamilem Kochankiem.

Na zakończenie turnieju, instruktor sekcji tenisa stołowego OSiR Pan Mirosław Weremiuk, wręczył najlepszej trójce w każdej kategorii – okolicznościowe puchary i statuetki ufundowane przez Organizatora turnieju .

regulamin turnieju 8.06.19 r.

rocznik 2009 i młodsze

rocznik 2006 i młodsze

rocznik 2006 i młodsi

‚2002 i młodsi – I m. Daniel Radziszewski

wyróżnienia indywidualne