Archiwa blogu

Turniej w piłce ręcznej plażowej Masters podsumowanie I edycji

Ta galeria zawiera 8 zdjęć.

W sobotę 15.08.2020 r. Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” wraz z klubem OLDI MASTERS Szczecin zorganizował I turniej w piłce ręcznej plażowej w kategorii Masters. Zawody odbyły się na plaży miejskiej w Świnoujściu na wysokości Centrum koordynacji ratownictwa, a jejCzytaj więcej

Więcej galerii | Możliwość komentowania Turniej w piłce ręcznej plażowej Masters podsumowanie I edycji została wyłączona

Trzecie zawody I edycji Świnoujskiej Ligi Biegowej z „Wyspiarzem” już za nami

Ta galeria zawiera 7 zdjęć.

W niedzielne przedpołudnie – 17 lutego 2019 r.  na Stadionie Lekkoatletycznym w Świnoujściu już po raz trzeci odbyły się zawody I edycji z cyklu Świnoujska Liga Biegowa z  „Wyspiarzem”, pod nazwą  „Biegi Walentynkowe”. Świnoujska Liga Biegowa to cykl zawodów, odbywającychCzytaj więcej

Więcej galerii | Możliwość komentowania Trzecie zawody I edycji Świnoujskiej Ligi Biegowej z „Wyspiarzem” już za nami została wyłączona

FERIE ZIMOWE NA SPORTOWO z OSiR „Wyspiarz” podsumowanie

W okresie ferii Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” zorganizował zajęcia rekreacyjno-sportowe dla dzieci pod nazwa FERIE ZIMOWE NA SPORTOWO. W hali sportowej OSiR „Wyspiarz” przy ul. Piłsudskiego 9 odbywały się zajęcia siatkówki dziewcząt, koszykówki chłopców, piłki nożnej, tenisa stołowego orazCzytaj więcej

Więcej galerii | Możliwość komentowania FERIE ZIMOWE NA SPORTOWO z OSiR „Wyspiarz” podsumowanie została wyłączona

MIKOŁAJKI NA SPORTOWO

W niedzielę 2 grudnia na boisku im. Tadeusza Kaczmarka przy ul. Białoruskiej rozegrany został Mini Turniej Piłki Nożnej dla młodzieży drużyn 5 osobowych zorganizowany przez OSiR „Wyspiarz” z okazji „Mikołajek na sportowo”. W turnieju wzięło udział 8 zespołów, mecze  rozegranoCzytaj więcej

Więcej galerii | Możliwość komentowania MIKOŁAJKI NA SPORTOWO została wyłączona

II Zawody II Edycji „Świnoujskie Czwartki Lekkoatletyczne”

Ta galeria zawiera 9 zdjęć.

Dnia 26 września 2018 r. na Stadionie Miejskim w Świnoujściu odbyły się II zawody z cyklu  „Świnoujskie Czwartki Lekkoatletyczne „. Pomimo, że pogoda nie rozpieszczała, frekwencja dopisała, wystartowało 107 młodych adeptów lekkiej atletyki z sześciu świnoujskich szkół podstawowych. Dzieci sprawdzałyCzytaj więcej

Więcej galerii | Możliwość komentowania II Zawody II Edycji „Świnoujskie Czwartki Lekkoatletyczne” została wyłączona

FOGT TEAM PIŁA ZWYCIĘZCĄ XXX edycji PUCHARU LATA w piłce nożnej

W sobotę 12 lipca rozegrana została XXX edycja PUCHARU LATA w piłce nożnej drużyn 8-osobowych w kategorii OPEN. Zwyciężył po raz drugi z rzędu a 6 w historii, zespół Braci FOGT z ich rodzinnej Piły. W finale, FOGT TEAM pokonałCzytaj więcej

Więcej galerii | Możliwość komentowania FOGT TEAM PIŁA ZWYCIĘZCĄ XXX edycji PUCHARU LATA w piłce nożnej została wyłączona