Informacja o turniejach tenisa stołowego

W sobotę 12.XII. i niedzielę 20 grudnia rozegrane zostały mikołajkowo-świąteczne turnieje tenisa stołowego dla uczestników sekcji tenisowej dla dzieci i młodzieży oraz zawodników ligi rekreacyjnej.

W turnieju dziewcząt 1 miejsce zajęła Hania Romanii przed Darią Pavełko oraz Hanią Jelonek.  W turnieju chłopców zwyciężył Wiktor Jelonek przed Jakubem Karczmarkiem i Szymonem Aperlińskim.

W finale turnieju głównego w kategorii OPEN, Paweł Mazuryk wygrał z Darkiem Dębalem  3 : 0. W meczu o III miejsce Karol Mentel pokonał Mirosława Weremiuka 3 : 1 . W turnieju starszych panów w kat. 50+ 1 miejsce zajął M. Weremiuk przed Tadeuszem Jakubowiakiem i Andrzejem Kasprem.

W meczu kobiet, Katarzyna Mieroszewska wygrała z Dominiką Mrówczyńską 3 : 0 .

W grze deblowej zwyciężyła para P. Mazuryk / M. Weremiuk przed duetami: K. Mentel / Dariusz Znajewski i Paweł Skuza / A. Kasper .