Turniej Tenisa Stołowego z okazji Święta Niepodległości

W czwartek 11 listopada w hali sportowej przy ul. Piłsudskiego rozegrany został turniej tenisa stołowego zorganizowany przez OSiR „Wyspiarz” z okazji Święta ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI.  W turnieju wzięła udział liczna grupa zawodników UKS „Chrobry” Międzyzdroje oraz Kamienia Pomorskiego i Świnoujścia. W trakcie zawodów rozegrane zostały 4 kategorie dla dzieci i młodzieży oraz turnieje kobiet i mężczyzn w kat. OPEN. Wyniki;

OPEN kobiet: I miejsce – Maja ŁUKOWSKA po wygranej 3 : 2 w finale z p. Magdaleną STASIAK.  III miejsce Darina PAVELKO po przegranej 2 : 3 z Panią Magdą w meczu o awans do finału .

OPEN mężczyzn: I miejsce – Paweł MAZURYK  po wygranej w finale 3 : 1 z p. Dariuszem DĘBALEM.  III miejsce zajął Jakub KUREK  po przegranej 1 : 3  z D. Dębalem w meczu o awans do finału .

Turnieje młodzieży; dziewczęta do 12 lat:  1 miejsce – Darina Pavelko  2. Martyna Falkowska  3. Zosia Kochanek  4. Hania Romanii   5. Lena Pietras  6. Martyna Makowczyńska  7. Liwia Romanowska   8. Maja Żerkowska

dziewczęta 13 – 18 lat;  1 miejsce – Maja Łukowska  2. Wiktoria Sitnichenko  3. Maja Celoch  4. Hania Trygub

chłopcy do 12 lat;  1 miejsce – Wojtek Celoch  2. Olaf Zimek

chłopcy 13 – 18 lat;  1 miejsce – Jakub Kurek  2. Jakub Rużewicz  3. Dawid Rogowski  4. Paweł Pokorski  5. Janek Świąć   6. Antoni Kryk  7. Jakub Karczmarek   8. Wojtek Celoch

W piątek 12.XI.  rozegrany został ostatni akord zawodów – turniej OLD BOYS w kat. 50+ . Zwyciężył Mirosław Weremiuk przed Tadeuszem Jakubowiakiem i Arturem Kruszyną.

Trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii nagrodzonych zostało pucharami. Ogółem w zawodach wzięło udział i dobrze się bawiło blisko 40 osób a każda z nich zagrała przynajmniej 4 mecze.