III Turniej tenisa stołowego z cyklu GRAND PRIX.

Wyniki 3 turnieju (piątek 14,01.) ;   I miejsce Dariusz Dębal  po wygranej w finale  3 : 2  z Mirosławem Weremiukiem.  Trzecie miejsce zajął Paweł Sak pokonując w „małym finale” Pawła Cybulskiego 3 : 0 .  Kolejne miejsca;   5. K. Wierzbicki    6.  A. Kasper    7. T. Jakubowiak   8.  A. Kruszyna  . W turnieju zagrało 14 zawodników.

Następny turniej – piątek;  11.II.22 r. od godz. 18:30.

Zapraszamy  „jeszcze niezdecydowanych” – do udziału w turniejach i „treningach”. Zajęcia w piątki  w godzinach 19:00 – 21:00.  Koszt; turniej 15 zł. / trening 10 zł.

W piątki: 26 listopada i 17 grudnia, rozegrane zostały dwa turnieje z cyklu GRAND PRIX Świnoujścia 2021/22  w tenisie stołowym.  W skład cyklu wchodzi 6 turniejów (1 w miesiącu) które zakończy finał 8  najlepszych. Do klasyfikacji zaliczonych zostanie pięć najlepszych wyników ale aby zostać sklasyfikowanym trzeba zagrać w minimum – trzech turniejach. Formuła Grand Prix zastąpi w tym sezonie rozgrywki Rekreacyjnej Ligi Tenisa Stołowego.

Wyniki 1 turnieju; I miejsce Mirosław Weremiuk po wygranej w finale 3 : 1 z Darkiem Dębalem.  Trzecie miejsce zajął Krzysztof Wierzbicki pokonując w „małym finale” Pawła Cybulskiego 3 : 0 .  Kolejne miejsca;   5. T. Jakubowiak   6. A. Kruszyna   7. G. Żołnieruk   8. R. Bar   9. D. Staniszewski   10. Kat. Mieroszewska   11. R. Szczerbiński  12. M. Matusz.

Wyniki 2 turnieju;  I miejsce Dariusz Dębal  po wygranej w finale  3 : 1  z Mirosławem Weremiukiem.  Trzecie miejsce zajął Krzysztof Wierzbicki pokonując w „małym finale” Pawła Skuza  3 : 0 .   Kolejne miejsca;   5. T. Jakubowiak   6. P. Cybulski   7. Kat. Mieroszewska   8.  R. Szczerbiński   9. A. Kruszyna   10. D. Staniszewski   11. M. Matusz   12. T. Zimnicki