Indywidualna Liga Tenisowa – wyniki i zweryfikowane tabele

Gr. B; wyniki i tabela po weryf. /  Gr. A; wyniki i tabele po weryf. /   Gr. C; wyniki i tabela po weryf.Gr. D; wyniki i tabela po weryf

Zakończenie rozgrywek i wręczenie nagród – w dniu 12 listopada około godz. 15:30 po zakończeniu turnieju z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Termin na dokończenie nie rozegranych jeszcze spotkań został przesunięty o tydzień – do 4 listopada. Mniej aktywni dostali dodatkową szansę na dogranie zaległych spotkań.  Po 4.XI. – nastąpiła weryfikacja wyników i spotkań nie rozegranych.

Powyżej – wyniki i tabele, po weryfikacji.

………………………………………………………………………………….

W środę 15 sierpnia OSiR „Wyspiarz” zaprasza wszystkich uczestników rozpoczynającej się w tym tygodniu LIGI TENISOWEJ na spotkanie integracyjne. Miejsce – korty i hala tenisowa OSiR ul. Matejki 17 A w godz. 16 – 18

Informujemy, że we wtorek 31.07. odbyło się drugie na spotkanie organizacyjne, inaugurujące Świnoujską Indywidualną Ligę Tenisa Ziemnego. Na spotkaniu uzgodniono formułę rozgrywek, harmonogram i rozlosowano składy grup. W grupach: A, B i C zawodnicy startują w kategorii OPEN. W grupie D grają kobiety i  młodzież.

Kilka punktów z regulaminu; mecze w grupach systemem „każdy z każdym” (1 gra w tygodniu), do dwóch wygranych setów (ew. trzeci set „tie break” do 10 pkt.), gry na kortach otwartych (za zgodą obu zawodników także w hali), zawodnicy umawiają się na mecz sami, koszt wynajmu kortu pokrywają zawodnicy solidarnie zgodnie z cennikiem, piłki do gry zapewnia organizator (puszka na dwa mecze).

Z uwagi na turniej organizowany przez OSiR w dniach 11-15 sierpnia, oficjalny start rozgrywek przesunięto na 16 sierpnia ale zawodnicy mieli możliwość umawiania się na spotkania w swoich grupach jeszcze przed oficjalnym otwarciem rozgrywek.

Planowane zakończenie pierwszej edycji 28.10.18 r.

Składy grup (z numerami kontaktowymi) są już do odebrania u kortowego.

Więcej informacji pod nr. tel. 537 500 889 (Mirosław Matusz) lub 604 096 939 (Stanisław Olszak) 📞