Organizacja eventów, imprez

Hala sportowa na Uznam Arenie oprócz oczywistych funkcji sportowych, doskonale się spełnia podczas organizacji eventów, targów czy form wystawowych.

Powierzchnia użytkowa to 886 m2, wymiary płyty boiska 36m x 25m przystosowana jest do przeprowadzania treningów i rozgrywek w następujących dyscyplinach sportowych:

  • koszykówka 15m x 28m,

  • siatkówka 9m x 18m,

  • badminton 6,1m x 13,4m,

  • tenis 10,97m x 23,77m,

  • boisko do piłki ręcznej i halowej piłki nożnej (niepełnowymiarowe)

  • ściana wspinaczkowa o szerokości 12,50m i wysokości 8,00m,

  • siłownia (kameralna na 6 urządzeń) pow. 45,4 m2.

Możliwość podziału kotarą przestrzeni hali na 2 części do jednoczesnego prowadzenia zajęć w dwóch grupach.  Hala wyposażona w drewniane rozkładane trybuny dla kibiców na 120 miejsc siedzących.

Obiekt wyposażony jest w systemowe nagłośnienie, przenośne mikrofony, mikser, panel podłączeniowy.

Magazyn sportowy jest na wyłączność dla sprzętu i wyposażenia Ośrodka, sekcji sportowych i sąsiadującej szkoły, nie podlega wynajmowi ani dostępności innym podmiotom.

Zaplecze szatniowe stanowią 4 szatnie x 30 szafek, szatni dla osób niepełnosprawnych x 8 szafek, wyposażenie sanitarne  – toalety, natryski, magazynek, pokój trenerski i pomieszczenie medyczne.

Głównym warunkiem dla organizatorów eventów jest konieczność zabezpieczenia we własnym zakresie całej nawierzchni (miękki terraflex) – wykładziną techniczną, zapobiegającą jej uszkodzeniu.

Schemat roboczy dostępu do hali:

Warunki i wycena najmu dla celów organizacji eventów i imprez operatorów zewnętrznych dokonywana jest na podstawie Cennika przez Administrację Biura obiektu, po zgłoszeniu elektronicznym zapotrzebowania, z opisem charakteru imprezy, propozycji terminu (data, godziny montaży, imprezy, demontaży). 

e-mail do zgłoszeń: uznamarena@osir.swinoujscie.pl

Stawka dzienna najmu na 2024 r. wynosi: 1.845,00 zł brutto.

Emisja reklam na 2 tv w holu głównym obiektu: 300,00 zł.

Obiekt dostępny jest codziennie w godzinach od 07:00  do 22:00