Mistrzowskie otwarcie halowego sezonu lekkoatletycznego z udziałem zawodników OSiR „Wyspiarz”

W miniony weekend w dniu 27 stycznia 2024 r.,  w nowo wybudowanym obiekcie w Wałczu odbyły się otwarte Halowe Mistrzostwa Województwa w Lekkiej Atletyce w kategorii U16; U18; U20.
 Dla naszych lekkoatletów były to udane zawody, pokazali niesłychaną wolę walki i bardzo wysoki poziom sportowy.
Mistrzynią Województwa w biegu na dystansie 1500 m w kategorii U20 została Magda Karpińska z wynikiem 5,11,01(rekord życiowy).
Mistrzem Województwa w biegu na dystansie 1000 m w kategorii U16 został Rafał Kowalczyk z wynikiem 2,49,26(rekord życiowy).
Wicemistrzem Województwa w biegu na dystansie 1000 m w kategorii U18 został Dawid Pecyna z wynikiem 2,35,15(rekord życiowy).
Zarówno Magda jak i Dawid uzyskali minimum na Halowe Mistrzostwa Polski w kategorii U18 i U 20, które odbędą się w dniach 9-11 lutego 2024 r. we Wrocławiu.