Halowy turniej tenisa ziemnego

W miniony weekend w hali tenisowej Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”, rozegrany został turniej o Puchar Prezydenta Miasta Świnoujście.  Wyniki;

gra pojedyncza kat. OPEN  – zwyciężył Błażej Grygiel. W decydującym o I miejscu – młody, „rokujący” pokonał 6 : 2 / 6 : 2  wracającego do gry po poważnej kontuzji Grzegorza Sobczyka. III miejsce zajął Paweł Wiśniewski po wygranej z Łukaszem Przyszlakiem 0 : 6 / 6 : 1 / 10 : 6 .

gra pojedyncza kat. 55+ . I miejsce – Edward Wójcicki, po wygranej w finale z Mariuszem Gliwickim  6 : 4 / 6 : 2 .  III miejsce zajął Paweł Filipowicz pokonując w „małym finale” Grzegorza Kina   6 : 1 / 6  : 2 .

W turnieju deblowym w kat. MIXT  najlepsi okazali się Grażyna i Grzegorz Sobczyk. W finale Pani Grażyna i Grzegorz pokonali duet Patrycja Poremba / Paweł Wiśniewski  4 : 6 / 6 : 0 / 10 : 3 .   W meczu o III miejsce, Katarzyna Mikulska i Łukasz Przyszlak wygrali z małżeństwem Katarzyna i Roman Górski  6 : 1 / 6 : 4 .

Na zakończenie turnieju, Pani Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w imieniu Pan Prezydenta Janusza Żmurkiewicza – wręczyła najlepszym zawodnikom okazałe puchary.